Parafia św. Antoniego
Ogłoszenia
ZMARTWYCHSTANIA PAŃSKIEGO

1. Wielkanoc to zwycięstwo Miłości, która zawsze zmartwychwstaje, choćby była ukrzyżowana, bo „każdą Miłość trzeba nieść ku śmierci, żeby wreszcie była nieśmiertelna". Taka Miłość nigdy się nie zniechęca, nigdy nie rezygnuje i nigdy nie przegrywa, nawet w konfrontacji z największym złem, jak było na Kalwarii, w Wielki Piątek.

 Niech Zmartwychwstały Pan zanurza nas w promieniach Swego Miłosierdzia. Niech wszystkich darzy zdrowiem, radością, pokojem, nadzieją i potrzebnymi łaskami.

 Niech stale ożywia i pomnaża w nas pragnienie życia w blasku Jego Prawdy, w niestrudzonym głoszeniu i budowaniu Królestwa Bożego, a dobro i sprawiedliwość niech na stałe zagoszczą w naszych rodzinach.

2. Przez cały nadchodzący tydzień będziemy uroczyście czcić Zmartwychwstanie naszego Pana Jezusa Chrystusa. Jest to Oktawa Wielkanocy. Tradycyjnie w Poniedziałek Wielkanocny, czyli jutro, Msze św. będą odprawiane jak w niedziele. W pozostałe dni jak w tygodniu.

3.  Następna niedziela jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego.

W Łagiewnikach odbędzie się uroczysty odpust z tej okazji. Szczegółowy program uroczystości podany jest na plakatach.

4. Tradycyjnie, jak co roku, naszymi ofiarami będziemy wspierać Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.


   << Poprzednia
Następna >>  
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies we własnej przeglądarce internetowej. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności .
Ogłoszenia

Aktualności

Księża w parafii

Msze św. w kościele

Dojazd do kościoła

Różne

Listy

Galeria zdjęć

Rada Parafialna

Sakramenty

Historia

Kontakt

26.4.2017
Środa
konto parafii: 52 1020 2906 0000 1202 0095 2762 - na okna: 52 1020 2906 0000 1602 0325 8159
sponsor