Parafia św. Antoniego
Ogłoszenia
20 Niedziela Zwykła

1.      W liturgii rozpoczynającego się tygodnia będziemy przeżywać:

 

  • We wtorek - wspomnienie Św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
  • W środę - wspomnienie Św. Piusa X, papieża. Po Mszy Świętej Nowenna do MBNieustającej Pomocy
  • W czwartek - wspomnienie NMP Królowej. Po Mszy Świętej modlitwy wstawiennicze ku czci Św. Jana Pawła II oraz ucałowanie relikwii świętego papieża
  • W sobotę - Święto Św. Bartłomieja, apostoła

 

2.      Pragnę serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom naszej parafialnej pielgrzymki w Uroczystość Wniebowzięcia NMP do Bazyliki Mariackiej w Krakowie. Dziękuje za Wasze świadectwo wiary oraz wielkiej miłości do Matki Bożej. Szczególnie dziękuje tym wszystkim, którzy przyczynili się do jej zorganizowania!

 

3.      W parafiach naszej Ojczyzny trwa 11 edycja akcji „Tornister pełen uśmiechów". Wyprawki dla najbardziej potrzebujących a bardzo często ubogich uczniów są kompletowane za pośrednictwem diecezjalnych Caritas. W naszej parafii został wystawiony kosz przy wejściu do kościoła, do którego można składać  artykuły szkolne potrzebne do godnego i dobrego wejścia w nowy rok szkolny dla potrzebujących, ubogich uczniów. Przy koszu została wystawiona również skarbona na ofiary, za które Caritas zakupi potrzebne artykuły szkolne dla dzieci! Już teraz w imieniu obdarowanych dzieci składam serdeczne Bóg zapłać wobec wszystkich, którzy włączą się w tą szlachetną akcje! Dotychczas zebraliśmy 610 zł. Akcja potrwa do 26 sierpnia!

  

4.      Przypominam, że  sierpniu:

  • Kancelaria Parafialna czynna tylko w poniedziałki od godz. 19.15 do 20.30!
  • Msze Święte w niedziele w naszym kościele o godz. 8.00, 11.00 i18.00.

 

  • Od Niedzieli 1 września br. wracamy do układu Mszy Świętych niedzielnych: o 8.00, 10.00, 12.00 i18.00!

 


   
Następna >>  
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies we własnej przeglądarce internetowej. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności .
Ogłoszenia

Aktualności

Księża w parafii

Msze św. w kościele

Dojazd do kościoła

Różne

Listy

Galeria zdjęć

Rada Parafialna

Sakramenty

Historia

Kontakt

20.8.2019
Wtorek
konto parafii: 52 1020 2906 0000 1202 0095 2762 - na okna: 52 1020 2906 0000 1602 0325 8159
sponsor