Parafia św. Antoniego
Ogłoszenia
24 Niedziela Zwykła

1.      W liturgii rozpoczynającego się tygodnia będziemy przeżywać:

  • W poniedziałek - wspomnienie Św. Roberta Belarmina, biskupa i doktora Kościoła
  • We wtorek - Święto Św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski
  • W czwartek - wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
  • W piątek - Święto Św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
  • W sobotę - wspomnienie bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, dziewicy

 

2.     Na stoliku zostały wystawione kolejne karteczki dla dzieci z serii „Ziarno - rodzinne spotkania z Bogiem", które proszę aby dzieci zabrały sobie do domu a w przyszłym tygodniu przyniosły do koszyczka odcięte kupony.

 

3.     W poniedziałek 17 września br. o godz. 20.00 spotkanie Rady Parafialnej na plebanii. Bardzo proszę o niezawodne przybycie!

 

4.     We wtorek 18 września br. w Święto Św. Stanisława Kostki spotkanie wszystkich kandydatów do Sakramentu Bierzmowania (absolwenci klas trzecich gimnazjum, którzy w czerwcu zakończyli przygotowanie) oraz wszystkich przygotowujących się do sakramentu bierzmowania z naszej parafii: uczniowie 3 klasy gimnazjum, oraz uczniowie klas 8 i 7 szkoły podstawowej.

  • O godz. 18.30 Msza Święta a po niej spotkanie w kościele!

 

5.     W środę Msza Święta ku czci NMP Nieustającej Pomocy.

 

6.     W piątek Msza Święta ku czci Miłosierdzia Bożego

 

7.     Zespół JASPIS we współpracy z Franciszkanami i Jezuitami z Krakowa, przygotował projekt płyty CD „naRodziny?" z pieśniami i piosenkami uwielbienia, wykonywanymi przez muzyków ze Światowych Dni Młodzieży w Krakowie oraz czytanym Słowem Bożym. Organizatorzy akcji rozprowadzają również białe różańce. Nabywając płytę oraz różańce pomagamy duszpasterstwu osób przebywających w zakładach karnych w całej Polsce oraz pomagamy w zorganizowaniu Ignaciańskich Dni Młodzieży. Dobrowolne ofiary za płyty i różańce składamy do skarbony przy stoliku gdzie możemy wrzucać intencje Mszy Świętych zbiorowych. Bardzo proszę o zaangażowanie się w tą akcje pomocy oraz ofiarność serca. Akcje popiera i błogosławi Metropolita Krakowski Abp Marek Jędraszewski.


   
Następna >>  
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies we własnej przeglądarce internetowej. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności .
Ogłoszenia

Aktualności

Księża w parafii

Msze św. w kościele

Dojazd do kościoła

Różne

Listy

Galeria zdjęć

Rada Parafialna

Sakramenty

Historia

Kontakt

23.9.2018
Niedziela
konto parafii: 52 1020 2906 0000 1202 0095 2762 - na okna: 52 1020 2906 0000 1602 0325 8159
sponsor