Parafia św. Antoniego
Ogłoszenia
6 NIEDZIELA ZWYKŁA

1.                       W Liturgii rozpoczynającego się tygodnia będziemy przeżywać:

  • W środę - Msza Święta oraz nowenna ku czci MB Nieustającej Pomocy
  • W piątek - Święto Katedry Św. Piotra, Apostoła
  • W sobotę - wspomnienie Św. Polikarpa, biskupa i męczennika

 

2.                      W niedzielę 24 lutego br. o godz. 10.00 zostanie odprawiona w naszym kościele Msza Święta w intencji naszych parafian z ul. Filtrowej i ul. Zarzecze! Gorąco zachęcam do udziału w tej wspólnotowej eucharystycznej modlitwie! Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią dokonam w tym dniu podsumowania tegorocznej Wizyty Duszpasterskiej - Kolędy!

 

3.                      Jak już wiemy nasza parafia organizuje w dniach od 21 do 28 września 2019 roku pielgrzymkę samolotowo - autokarową do Ziemi Świętej - Śladami Odkupiciela!. We wtorek 19 lutego br. o godz. 19.15 na plebanii odbędzie się spotkanie organizacyjne dla wszystkich chętnych do udziału w pielgrzymce. Na spotkanie proszę przynieść paszport oraz zaliczkę na wyjazd w kwocie 1000zł od osoby!

 

4.                      Nadal poszukujemy Pana do podjęcia posługi kościelnego w naszym bronowickim kościele! Bardzo też proszę  o modlitwę, aby jak najszybciej problem został rozwiązany i chwała Boża ciągle wzrastała w naszym wspólnym domu, jakim jest kościół parafialny! Do czasu zatrudnienia nowego Pana kościelnego proszę Panów o pomoc w zbieraniu składki na poszczególnych Mszach Świętych. Chętnych Panów proszę o kontakt przed Mszą Świętą w zakrystii.

 

5.                      Wyrażam ogromną wdzięczność wobec wszystkich, którzy we wtorek 5 lutego br. przyszli, aby pomóc w uprzątnięciu dekoracji Bożonarodzeniowej i gruntownym posprzątaniu kościoła! Przyszło prawie 30 osób! Niech Dobry Bóg wynagrodzi hojnym błogosławieństwem dla Was i Waszych rodzin Wasze poświęcenia dla naszego Bronowickiego kościoła - Naszej Bronowickiej Matki!


   
Następna >>  
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies we własnej przeglądarce internetowej. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności .
Ogłoszenia

Aktualności

Księża w parafii

Msze św. w kościele

Dojazd do kościoła

Różne

Listy

Galeria zdjęć

Rada Parafialna

Sakramenty

Historia

Kontakt

21.2.2019
Czwartek
konto parafii: 52 1020 2906 0000 1202 0095 2762 - na okna: 52 1020 2906 0000 1602 0325 8159
sponsor