Parafia św. Antoniego
Ogłoszenia
5 NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.      Dzisiaj uroczysta procesja ku czci Św. Stanisława z Wawelu na Skałkę.

 

2.     Nabożeństwa Majowe przez cały miesiąc maj będziemy odprawiać:

  • W dni powszednie o godz. 18.00
  • W niedzielę o godz. 17.30

 

3.   W liturgii rozpoczynającego się tygodnia będziemy przeżywać:

  • We wtorek - Święto Św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika

 

4.     W następną niedzielę w naszej parafii Pierwsza Komunia Święta w czasie Mszy Świętej o godz. 11.00. Dlatego w tym dniu w naszym kościele będzie odprawiona dodatkowa Msza Święta dla wszystkich wiernych o godz. 13.00. Bardzo proszę aby w tym dniu Mszę Świętą o godz. 11.00 pozostawić dla dzieci pierwszokomunijnych ich rodzin i gości!!!

 

5.     Przez cały miesiąc maj dla uczenia Matki Bożej codziennie o godz. 21.00 w godzinie Apelu Jasnogórskiego dzwoni jeden z dzwonów naszego kościoła. 

 

6.     Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wsparli naprawę dzwonów ofiarami pieniężnymi składanymi na tacę w ubiegłą niedzielę, wpłaconymi na konto parafialne czy przekazanymi do mnie osobiście!

 

7.     Po awarii jak się okazało dość poważnej nagłośnienia bez przewodowego w kościele i przenośnego sprzętu  nagłaśniającego stanęliśmy przed koniecznością zakupu nowego sprzętu! W minionym tygodniu firma specjalistyczna podłączyła w kościele dwa nowe mikrofony bez przewodowe wraz z koniecznym oprzyrządowaniem a w drugiej połowie czerwca ma być dostarczony sprzęt przenośny. Całkowity koszt wymiany sprzętu to ok. 6500zł. Już zapłaciłem firmie 3500zł. Gdyby ktoś mógł i chciał pomóc np. poprzez sponsoring to proszę o kontakt! Wszystkich gorąco proszę o modlitwę i życzliwe podejście do tematu! Ostatnie awarię, które nas nękają a o wielu po prostu już nie mówię bo dzięki życzliwości i dobroci serca naszych gorliwych i zaangażowanych parafian są usuwane pokazują że po prostu nić nie jest na zawsze!!!  

 

8.   W czwartek o godz. 20.00 na plebanii spotkanie Rady Parafialnej!

 

9.     Osobę, która zamówiła intencję Mszy Świętej w naszym kościele 22.06.2017 roku o godz. 18.30 proszę o pilny kontakt.

 

10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

 

11.   Dzisiaj przed naszym kościołem kwesta harcerzy na pomoc ciężko chorym w ramach akcji Pola Nadziei. Proszę o życzliwe wsparcie!

 

12. Wszystkim Solenizantkom, Solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia, składam serdeczne życzenia - prosząc Dobrego Boga, o łaskę zdrowia i wiele, wiele potrzebnych łask, wyproszonych przez wstawiennictwo Matki Najświętszej, św. Antoniego i swoich Patronów.

 

13. W minionym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty parafialnej do domu Ojca Niebieskiego Śp. Roman Kucza z ul. Balickiej. Pogrzeb w naszym kościele w środę 17 maja br. O godz. 12.00.


   << Poprzednia
Następna >>  
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies we własnej przeglądarce internetowej. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności .
Ogłoszenia

Aktualności

Księża w parafii

Msze św. w kościele

Dojazd do kościoła

Różne

Listy

Galeria zdjęć

Rada Parafialna

Sakramenty

Historia

Kontakt

23.5.2017
Wtorek
konto parafii: 52 1020 2906 0000 1202 0095 2762 - na okna: 52 1020 2906 0000 1602 0325 8159
sponsor