Parafia św. Antoniego
Dni Młodzieży 2016
sdm.antonibronowice@gmail.com
sdm-bronowice.pl
Przyjazd pielgrzymów ze Szwecji
W poniedziałek 25 lipca przyjedzie do nas grupa 282 pielgrzymów ze Szwecji. Grupa ta już od dzisiaj jest w Polsce i spędza czas w diecezji częstochowskiej, natomiast w poniedziałek 25.07.2016 przyjedzie do naszej parafii. Pielgrzymi Ci będą zakwaterowani w Państwa domach oraz w Szkole Podstawowej nr 50, a Siostry zakonne i Księża na Plebanii. Jest wśród nich sporo osób pochodzenia polskiego. Pielgrzymi przyjadą autokarami pod szkołę (SP 50, ul. Katowicka 27) około godziny 13-14. Jesteśmy umówieni, że członkowie grupy dadzą nam znać o wyjeździe poszczególnych autokarów i określą przybliżony czas ich przyjazdu.Taką przybliżoną godzinę przekażemy również w poniedziałek telefonicznie do Państwa. W szkole pielgrzymi otrzymają plecaki ŚDM, identyfikatory i talony żywieniowe. Bardzo proszę o podanie informacji, jeśli już Państwo wiedza, że w tym czasie nie będzie Was w domu. Wasi goście oczywiście będą mogli zostawić bagaż w szkole i poczekać. Jeśli nie będą Państwo mogli osobiście odebrać swoich gości, również proszę o informację - przyprowadzą ich nasi wolontariusze. Pielgrzymi mają tego dnia talony na obiad i kolacje, które mogą realizować w wybranych krakowskich restauracjach lub centrach żywieniowych Caritas (dla nas najbliższe znajduje się przy ul.Piastowskiej). Grupa szwedzka otrzymała listę z ilością miejsc noclegowych w Państwa domach i uwagami. Spodziewamy się w tym tygodniu dostać imienną listę osób zakwaterowanych pod poszczególnymi adresami.
Serdecznie zapraszam na spotkanie 24 lipca o 19 w naszym Kościele.
Mam nadzieję, że czekający nas czas ŚDM będzie dla nas i naszych gości radosny, spokojny i przepełniony Bożym błogosławieństwem!
   << Poprzednia
Następna >>  
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies we własnej przeglądarce internetowej. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności .
Ogłoszenia

Aktualności

Księża w parafii

Msze św. w kościele

Dojazd do kościoła

Różne

Listy

Galeria zdjęć

Rada Parafialna

Sakramenty

Historia

Kontakt

18.10.2019
Piątek
konto parafii: 52 1020 2906 0000 1202 0095 2762 - na okna: 52 1020 2906 0000 1602 0325 8159
sponsor